KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656451
nr 1365 6451
Ingrid Nordström
(1933-2004), Sverige
Oljemålning, "Granatäpplen". Signerad. Olja på duk, 38x46cm, oramad
Ingrid Nordström, svensk bildkonstnär född 1933, död 2004.
måndag 7 december 2020
kl 18:52:19
Ingrid Nordström
Läs mer om Ingrid Nordström